Error loading page.
Try refreshing the page. If that doesn't work, there may be a network issue, and you can use our self test page to see what's preventing the page from loading.
Learn more about possible network issues or contact support for more help.

Kapitein Zappa

ebook
1 of 1 copy available
1 of 1 copy available

EEN BLOEDSTOLLENDE THRILLER DIE ZICH AFSPEELT IN ANTWERPEN

In Antwerpen wordt een meisje (Blacky) door een figuur met een enorme dinges verkracht. De politie gelooft haar niet, maar privédetective Kapitein Zappa belooft haar te helpen.

Maar Zappa heeft geen enkele aanwijzing. Dus roept hij de hulp in van de schrijver zelf, vraagt opheldering bij politiecommissaris Henk (die zich verdacht gedraagt) en bezoekt chirurg Jan de Hakker die juist een patiënt opereert, die misschien wel eens de dader zou kunnen zijn. Uiteindelijk besluit Zappa tot de harde confrontatie. Spannend en doorspekt met absurde humor.

Bijzonder: U leest terwijl Bloks het verhaal schrijft

Stedelijk Museum Amsterdam: Collages van boeken

Project "Hoedencafé en Hoedensalon": Meer dan 100.000 bezoekers

Bloks (1951) is een projectkunstenaar die zich niet beperkt tot het tweedimensionale vlak. Hetgeen blijkt uit zijn vele objecten; performances; installaties; boeken; video's en muziek. Werken van hem zijn opgenomen in de Collectie van de Rijksdienst voor het Cultureel Erfgoed. Ze zijn in het bezit van het Stedelijk Museum Amsterdam (voor educatieve tentoonstellingen). En... bevinden zich wereldwijd in collecties van galeries, bedrijven en overheidsinstellingen.

Een van zijn bijzondere projecten was "Het Hoedencafé en De Hoedensalon" met het speciale programma "High Tea en Hoeden Passen" dat hij in 1992 samen met zijn vrouw de hoedenontwerpster Caroline de Roy van Zuydewijn in Eindhoven startte. Dankzij het damesblad Libelle ontvingen zij meer dan 100.000 bezoekers. Ze werden overspoeld door de media en mede daardoor werd Caroline een bekende hoedenontwerpster.

In 2000 verkochten zij Het Hoedencafé en verhuisden naar Antwerpen waar Caroline haar Hoedensalon voortzette, maar dan veel meer internationaal georiënteerd. Het Bureau voor Toerisme promootte haar Hoedensalon (samen met andere bekende Vlaamse modeontwerpers) tot in New York. Zij had interessante klanten zoals; Prinses Irene; Goldie Hawn (moeder van Kate Hudson); Kurt Russell; The Pointer Sisters; Sylvia Kristel en vele anderen.

Formats

  • OverDrive Read
  • EPUB ebook

Languages

  • Dutch; Flemish

Loading
OverDrive service is made possible by NOBLE member libraries and the Massachusetts Board of Library Commissioners with funding from the Institute of Museum and Library Services and the Commonwealth of Massachusetts.